    <opensearch:totalResults>1</opensearch:totalResults>
    <opensearch:startIndex>0</opensearch:startIndex>
    <opensearch:itemsPerPage>50</opensearch:itemsPerPage>
    <opensearch:Query role="request" searchTerms="%22CHAMAMA%20Film%22" startIndex="0"/>
    <atom:link rel="last" type="application/rss+xml" title="Go to Last Page" href="https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;view=rss&amp;lookfor=%22CHAMAMA+Film%22&amp;type=Subject&amp;lng=en&amp;page=1"/>
    <item>
      <title>CONTEXT, TEXT, THEME AND   STYLE IN THE CHAMAMAFILM OF THE HAUSA, NIGERIA</title>
      <pubDate>Wed, 01 Jan 2014 00:28:52 -0500</pubDate>
      <link>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F158</link>
      <guid>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F158</guid>