    <opensearch:totalResults>3</opensearch:totalResults>
    <opensearch:startIndex>0</opensearch:startIndex>
    <opensearch:itemsPerPage>50</opensearch:itemsPerPage>
    <opensearch:Query role="request" searchTerms="%22ECOWAS%22" startIndex="0"/>
    <atom:link rel="last" type="application/rss+xml" title="Go to Last Page" href="https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;view=rss&amp;lookfor=%22ECOWAS%22&amp;type=Subject&amp;lng=en&amp;page=1"/>
    <item>
      <title>International reserve pooling in the West African monetary union</title>
      <pubDate>Sun, 01 Jan 2012 03:15:15 -0500</pubDate>
      <link>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F11732</link>
      <guid>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F11732</guid>
      <dc:format>Article</dc:format>
      <dc:date>2012</dc:date>
      <slash:comments>0</slash:comments>
    </item>
      <pubDate>Sun, 01 Jan 2023 03:15:15 -0500</pubDate>
      <link>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F13691</link>
      <guid>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F13691</guid>
      <dc:format>Article</dc:format>
      <dc:date>2023</dc:date>
      <pubDate>Thu, 01 Jan 2015 03:15:15 -0500</pubDate>
      <link>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F806</link>
      <guid>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F806</guid>