    <link>https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;lookfor=%22INTERDISCIPLINARY+RESEARCH+AREAS%3A%3AChildren%22&amp;type=Subject&amp;lng=en</link>
    <opensearch:totalResults>3</opensearch:totalResults>
    <opensearch:startIndex>0</opensearch:startIndex>
    <opensearch:itemsPerPage>50</opensearch:itemsPerPage>
    <opensearch:Query role="request" searchTerms="%22INTERDISCIPLINARY%20RESEARCH%20AREAS%3A%3AChildren%22" startIndex="0"/>
    <atom:link rel="first" type="application/rss+xml" title="Go to First Page" href="https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;view=rss&amp;lookfor=%22INTERDISCIPLINARY+RESEARCH+AREAS%3A%3AChildren%22&amp;type=Subject&amp;lng=en"/>
    <atom:link rel="last" type="application/rss+xml" title="Go to Last Page" href="https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;view=rss&amp;lookfor=%22INTERDISCIPLINARY+RESEARCH+AREAS%3A%3AChildren%22&amp;type=Subject&amp;lng=en&amp;page=1"/>
    <atom:link rel="self" type="application/rss+xml" href="https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;view=rss&amp;lookfor=%22INTERDISCIPLINARY+RESEARCH+AREAS%3A%3AChildren%22&amp;type=Subject&amp;lng=en"/>