    <link>https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;lookfor=%22INTERDISCIPLINARY+RESEARCH+AREAS%3A%3AGender+studies%22&amp;type=Subject&amp;lng=en</link>
    <opensearch:totalResults>4</opensearch:totalResults>
    <opensearch:startIndex>0</opensearch:startIndex>
    <opensearch:itemsPerPage>50</opensearch:itemsPerPage>
    <opensearch:Query role="request" searchTerms="%22INTERDISCIPLINARY%20RESEARCH%20AREAS%3A%3AGender%20studies%22" startIndex="0"/>
    <atom:link rel="first" type="application/rss+xml" title="Go to First Page" href="https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;view=rss&amp;lookfor=%22INTERDISCIPLINARY+RESEARCH+AREAS%3A%3AGender+studies%22&amp;type=Subject&amp;lng=en"/>
    <atom:link rel="last" type="application/rss+xml" title="Go to Last Page" href="https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;view=rss&amp;lookfor=%22INTERDISCIPLINARY+RESEARCH+AREAS%3A%3AGender+studies%22&amp;type=Subject&amp;lng=en&amp;page=1"/>
    <atom:link rel="self" type="application/rss+xml" href="https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;view=rss&amp;lookfor=%22INTERDISCIPLINARY+RESEARCH+AREAS%3A%3AGender+studies%22&amp;type=Subject&amp;lng=en"/>
    <item>
      <pubDate>Sat, 01 Jan 2022 23:25:24 -0500</pubDate>
      <link>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F10966</link>
      <guid>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F10966</guid>
      <dc:format>Article</dc:format>
      <dc:date>2022</dc:date>
      <slash:comments>0</slash:comments>
    </item>
      <pubDate>Fri, 01 Jan 2016 23:25:24 -0500</pubDate>
      <link>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F11412</link>
      <guid>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F11412</guid>
      <dc:format>Article</dc:format>
      <dc:date>2016</dc:date>
      <link>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F9659</link>
      <guid>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F9659</guid>
      <pubDate>Tue, 01 Jan 2019 23:25:24 -0500</pubDate>
      <link>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F9662</link>
      <guid>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F9662</guid>