    <link>https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;lookfor=%22PHARMACY%3A%3ACommunity+pharmacy+services%22&amp;type=Subject&amp;lng=en</link>
    <opensearch:Query role="request" searchTerms="%22PHARMACY%3A%3ACommunity%20pharmacy%20services%22" startIndex="0"/>
    <atom:link rel="first" type="application/rss+xml" title="Go to First Page" href="https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;view=rss&amp;lookfor=%22PHARMACY%3A%3ACommunity+pharmacy+services%22&amp;type=Subject&amp;lng=en"/>
    <atom:link rel="last" type="application/rss+xml" title="Go to Last Page" href="https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;view=rss&amp;lookfor=%22PHARMACY%3A%3ACommunity+pharmacy+services%22&amp;type=Subject&amp;lng=en&amp;page=1"/>
    <atom:link rel="self" type="application/rss+xml" href="https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;view=rss&amp;lookfor=%22PHARMACY%3A%3ACommunity+pharmacy+services%22&amp;type=Subject&amp;lng=en"/>
    <item>
      <title>Drug therapy-related problem management</title>
      <pubDate>Sat, 01 Jan 2022 11:55:00 -0500</pubDate>
      <link>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F9818</link>
      <guid>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F9818</guid>