    <opensearch:Query role="request" searchTerms="%22PROLOG%22" startIndex="0"/>
    <atom:link rel="last" type="application/rss+xml" title="Go to Last Page" href="https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;view=rss&amp;lookfor=%22PROLOG%22&amp;type=Subject&amp;lng=en&amp;page=1"/>