    <opensearch:totalResults>2</opensearch:totalResults>
    <opensearch:startIndex>0</opensearch:startIndex>
    <opensearch:itemsPerPage>50</opensearch:itemsPerPage>
    <opensearch:Query role="request" searchTerms="%22UNFCCC%22" startIndex="0"/>
    <atom:link rel="last" type="application/rss+xml" title="Go to Last Page" href="https://search.frelip.org/Search/Results?sort=last_indexed+desc&amp;limit=50&amp;view=rss&amp;lookfor=%22UNFCCC%22&amp;type=Subject&amp;lng=en&amp;page=1"/>
    <item>
      <title>Climate change mitigation and the forest sector</title>
      <pubDate>Tue, 01 Jan 2008 01:00:59 -0500</pubDate>
      <link>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F1360</link>
      <guid>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F1360</guid>
      <dc:format>Conference Proceeding</dc:format>
      <dc:date>2008</dc:date>
      <slash:comments>0</slash:comments>
    </item>
      <pubDate>Fri, 01 Jan 2016 01:00:59 -0500</pubDate>
      <link>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F1750</link>
      <guid>https://search.frelip.org/Record/oai:repository.ui.edu.ng:123456789%2F1750</guid>